KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12801535
nr 1280 1535
Enno Hallek
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Söderfönster, Hantverkargatan 40. Signerad, 1960 cm. Olja på duk, 99x91
Enno Hallek, svensk bildkonstnär och professor, född 1931.
Utrop:
8.500 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:39:27
7/10 19:29:05